Möt vårt team


Ida Karlberg Gidlund

Verksamhetschef / CEO

ida.karlberg-gidlund@teachforsweden.se

+46 76 626 98 51

Mattias Svensson

Vice verksamhetschef / COO

mattias.svensson@teachforsweden.se

+46 73 904 82 66

Åsa Jakobsson

Ansvarig Rekrytering, Urval & Placering

asa.jakobsson@teachforsweden.se

+46 70 985 05 95

Jacob Sundström

Partners & placering

jacob.sundstrom@teachforsweden.se

+46 70 235 12 94

Magnus Hirschfeldt

Cohort & placering

magnus.hirschfeldt@teachforsweden.se

+46 72 361 04 67

Malin Fridholm

Rekrytering & Urval

malin.fridholm@teachforsweden.se

+46 73 150 26 60

Jacob Larsson

Rekrytering & Urval

jacob.larsson@teachforsweden.se

+46 70 872 41 56

Camilla Narvehed

Ledarutvecklare

camilla.narvehed@teachforsweden.se

+46 72 186 71 29

Erik Dahlman

Ledarutvecklare

erik.dahlman@teachforsweden.se

+46 73 391 14 28

Carl Bexell

Ledarutvecklare

carl.bexell@teachforsweden.se

+46 70 998 17 93

Ludvig Langéen

Ledarutvecklare

ludvig.langeen@teachforsweden.se

+46 70 941 66 56

Sara Heinrich

Ledarutvecklare

sara.heinrich@teachforsweden.se

+46 70 975 38 15

Lisen Christersson

Ledarutvecklare

lisen.christersson@teachforsweden.se

+46 70 680 70 29

Jenny Lundh

Ledarutvecklare

jenny.lundh@teachforsweden.se

+46 70 941 66 69

Vi är en ständigt växande organisation och vi strävar alltid efter att rekrytera rätt personer. Är du vår nästa kollega?

Läs mer om karriärsmöjligheter på Teach for Sweden