Möt vårt team


Ida Karlberg Gidlund

Verksamhetschef / CEO

ida.karlberg-gidlund@teachforsweden.se

+46 76 626 98 51

Mattias Svensson

Vice verksamhetschef / COO

mattias.svensson@teachforsweden.se

+46 73 904 82 66

Åsa Jakobsson

Ansvarig placering

asa.jakobsson@teachforsweden.se

+46 70 985 05 95

Erik Dahlman

Ansvarig Rekrytering & Urval

erik.dahlman@teachforsweden.se

+46 73 391 14 28

Pegah Mashouri

Kommunikation & Rekrytering

pegah.mashouri@teachforsweden.se

+46 70 146 70 13

Cecilia Wilander

Cecilia Wilander

Urval & Rekrytering

cecilia.wilander@teachforsweden.se

+46 70 872 41 56

Magnus Hirschfeldt

Programansvarig

magnus.hirschfeldt@teachforsweden.se

+46 72 361 04 67

Cecilia Eriksson

Ledarutvecklare

cecilia.eriksson@teachforsweden.se

+46 70 941 66 69

Camilla Narvehed

Ledarutvecklare

camilla.narvehed@teachforsweden.se

+46 72 186 71 29

Carl Bexell

Ledarutvecklare

carl.bexell@teachforsweden.se

+46 70 998 17 93

Ludvig Langéen

Ledarutvecklare

ludvig.langeen@teachforsweden.se

+46 70 941 66 56

Sara Heinrich

Ledarutvecklare

sara.heinrich@teachforsweden.se

+46 70 975 38 15

Lisen Christersson

Ledarutvecklare

lisen.christersson@teachforsweden.se

+46 70 680 70 29

Vi är en ständigt växande organisation och vi strävar alltid efter att rekrytera rätt personer. Är du vår nästa kollega?

Läs mer om karriärsmöjligheter på Teach for Sweden