Möt vårt team


Ida Karlberg Gidlund

Verksamhetschef / CEO

ida.karlberg-gidlund@teachforsweden.se

+46 76 626 98 51

Ulf Tjernström

Vice verksamhetschef / COO

ulf.tjernstrom@teachforsweden.se

+46 76 111 34 83

Åsa Jakobsson

Ansvarig Placering

asa.jakobsson@teachforsweden.se

+46 70 985 05 95

Jenny Lundh

Ansvarig Program

jenny.lundh@teachforsweden.se

+46 70 941 66 69

Jacob Sundström

Partners & placering

jacob.sundstrom@teachforsweden.se

+46 70 235 12 94

Magnus Hirschfeldt

Cohort & placering

magnus.hirschfeldt@teachforsweden.se

+46 72 361 04 67

Jacob Larsson

Rekrytering & Urval

jacob.larsson@teachforsweden.se

+46 70 872 41 56

Malin Fridholm

Rekrytering & Urval

malin.fridholm@teachforsweden.se

+46 73 150 26 60

Camilla Narvehed

Ledarutvecklare

camilla.narvehed@teachforsweden.se

+46 72 186 71 29

Erik Dahlman

Ledarutvecklare

erik.dahlman@teachforsweden.se

+46 73 391 14 28

Niklas Genchel

Ledarutvecklare

niklas.genchel@teachforsweden.se

+46 70 845 73 74

Ludvig Langéen

Ledarutvecklare

ludvig.langeen@teachforsweden.se

+46 70 941 66 56

Sara Heinrich

Ledarutvecklare

sara.heinrich@teachforsweden.se

+46 70 975 38 15

Lisen Christersson

Ledarutvecklare

lisen.christersson@teachforsweden.se

+46 70 680 70 29

Styrelse Teach for Sweden


Ordförande Anna Sjöström Douagi PhD, Vice President Programs and Science, The Nobel Prize Museum
Jan Hylèn, Education Analytics

Gerard De Bourbon Ponce de Leon, C-level Executive Management consultant
Petter L Lundgren, Ascend

Vi är en ständigt växande organisation och vi strävar alltid efter att rekrytera rätt personer. Är du vår nästa kollega?

Läs mer om karriärsmöjligheter på Teach for Sweden